Opinie o Nas
DARMOWA DOSTAWA

Kategorie
Szybki kontakt

E-mail:

info@swietneceny.pl 
         

Telefon:

+48 33 300 32 21

(Pon. - Pt. 7.00 - 14.00)

SPECIAL.T by Nestlé Ekspres do herbaty na kapsułki, zielony + zestaw prezentowy

Netto: 280,49 zł
Brutto: 345,00 zł

Producent: Nestle
Kod: 02032
EAN: 1425613B40619082049
Wysyłka:24 godziny
Produkt dostępny (1 sztuka)
Waga:4.60 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:sztuka

Kapsułkowy ekspres do herbaty NESTLE Special.T + upominkowy zestaw

Zielony - Japoński Ogród

Ekspres wyłącznie do kapsułek z herbatą Special.T!

Zestaw zawiera:
Kapsułkowy ekspres do herbaty
Filiżankę + spodek
Pudełko zawierające 12 sztuk kapsułek z herbatą
Filtr wody

Od chwili, kiedy wybrano najlepsze liście herbaty, poprzez ich przechowywanie aż po idealne przygotowanie Special.T spełnia wszystkie wymagania niezbędne do zaparzenia w dowolnej chwili doskonałej filiżanki herbaty. A ponieważ każdy szczegół jest ważny, Special.T opracował porcelanową filiżankę, w której każda herbata może ujawnić całe bogactwo aromatu.


Do przygotowania doskonałego naparu i zupełnego rozwinięcia aromatycznych możliwości herbaty należy spełnić wszystkie wymagane kryteria. Należą do nich: dozowanie, woda, temperatura i czas zaparzania. Niektóre czarne herbaty optymalnie rozwijają się w temperaturze  92°C, gdy tymczasem zielone herbaty ujawniają cały swój aromat już w temperaturze 80°C. Sztuka przygotowania herbaty jest więc nauką ścisłą. Dlatego właśnie Special.T opracował niezwykle precyzyjne urządzenie: z genialną techniką, która dla każdej filiżanki herbaty zapewnia doskonały napar, z absolutnie odpowiednią temperaturą i czasem zaparzania - co do stopnia Celsjusza i co do sekundy.

Funkcja TEA MASTER

  1. Włączyć urządzenie. Dzięki systemowi szybkiego ogrzewania jest natychmiast gotowe do użytku. Umieścić filiżankę.
  2. Włożyć kapsułkę.
  3. Urządzenie wykrywa kapsułkę (napis TEA MASTER świeci zielono).
  4. Nacisnąć przycisk TEA MASTER (zielony napis miga podczas procesu przygotowania herbaty). Po zakończeniu procesu ogrzewania urządzenie wyłącza się automatycznie.

 

Funkcja FILTR WODY

  1. Filtr wody zaprojektowany specjalnie do zaparzania herbaty czyści wodę - ważne kryterium zapewniające jakość herbaty.
  2. Urządzenie kontroluje stan filtra i sygnalizuje, kiedy filtr należy wymienić (pomarańczowy napis). Uwaga: po włożeniu nowego filtra napis musi zostać przywrócony do wartości wyjściowej (w tym celu należy przycisk "Reset Filter" przytrzymać 2 sekundy, dopóki napis nie zgaśnie). 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Polecamy
Ostatnio przeglądane
Akceptuję
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czas wyświetlania strony: 0.087s